קו חלוקת מיצים

קו חלוקת מיצים למסעדות, בתי קפה, מוסדות, חברות ועוד

אין כמעט מסעדה או בית קפה שלא מציעים, במיוחד בתקופה “הירוקה” הזו מיצים טעימים או קוקטיילים לאורחי המקום. מדובר על תמהילים מעניינים של אלכוהול עם מיץ או רק כוס מיץ סחוט מרענן ובריא. אין כמעט קוקטייל קמפרי שלא צריך מיץ תפוזים או טקילה שלא נמהלת עם מיץ לימון ואין ארוחת בוקר בלי מיץ סחוט.

מה שעושה את ההבדל בין קוקטייל לקוקטייל הוא איכות המיצים המהולים באלכוהול. חלקם של  המיצים שאנו משווקים הם 100% מיץ, 70% או פחות. אבל האיכות גבוהה מאוד והמיצים מיוצרים מפירות טריים ובריאים.

חשוב מאוד לדעת ממי להזמין מיצים סחוטים וטבעיים שכן, לכל אחד המקורות שלו. קו חלוקת מיצים שלנו כולל את המיצים האיכותיים והמומלצים ביותר, אהובים על הלקוחות שלנו ואנו מספקים את המוצרים שלנו בקו חלוקת מיצים קבוע במשך שנים להרבה מאוד לקוחות מרוצים.

 

קו חלוקת מיצים – איזה מיצים יש לנו?

קו חלוקת מיצים שלנו, משווק את המוצרים הבאים:  רכז אשכולית אדומה במשקל של 2 ק”ג, רכז לימונדה 2 ק”ג. 100% לימון סחוט. משקה אשכוליות. רכז תמר הינדי, רכז תפוזים. ויש גם גרניטה תות שדה וסירופ שוקולד.

בעידן הזה אין כמעט מישהו שלא שותה איזה כוס מיץ סחוט ביום. הבילוי המועדף על הצעירים היום הוא ביקור בברים ושם גם גברים וגם נשים נהנים מקוקטיילים מיוחדים במינם. הם טעימים הרבה יותר כאשר הם נמהלים במרכיבי המיצים הטהורים והטעימים שלנו.

מיצים מאז ומעולם הם מוצר מועדף על רוב האנשים בעולם, משום שהם מעניקים לנו את כל הטוב שבטבע. גם אם במשקה שאנו שותים יש רק אחוז כלשהו של מיץ, כבר הרווחנו.

 

מיצים זה בריא וטבעי

מיצים מפירות במיוחד בעידן התעשייתי הזה, הם הדבר הכי בריא שיש לצרוך ובאופן יום יומי. מיצים טריים סחוטים, מכילים חומצות אמינו, מינרלים, אנזימים וגם ויטמינים ומומלץ לצרוך מהם כמה שיותר ואף באופן יום יומי.

ככל שאנו נחשפים למקורות של קרינה או זיהום אוויר בחיים המודרניים, כך חשוב לפצות את הגוף שלנו במשקה ובמזון בריאים. כמות הוויטמינים והערכים הטובים שיש במצים, היא התוסף שהגוף שלנו זקוק לו בעתות אלה של חשיפה לזיהום ולרעלים.

עיכול מיצים הוא קל מאוד והספיגה שלו היא מהירה. הגוף שלנו לא מתאמץ להוציא אנרגיה על העיכול ולכן את האנרגיה אנו משאירים לעצמנו.

קו חלוקת מיצים שלנו משווק לכל מקום בארץ.

ראו עוד: שייוק מיצים טבעיים | משקה טעים

עוד בנושא

צרו איתנו קשר
דילוג לתוכן