קו חלוקת מיצים

קו חלוקת מיצים למסעדות, בתי קפה, מוסדות, חברות ועוד

אין כמעט מסעדה או בית קפה שלא מציעים, במיוחד בתקופה “הירוקה” הזו מיצים טעימים או קוקטיילים לאורחי המקום. מדובר על תמהילים מעניינים של אלכוהול עם מיץ או רק כוס מיץ סחוט מרענן ובריא. אין כמעט קוקטייל קמפרי שלא צריך מיץ תפוזים או טקילה שלא נמהלת עם מיץ לימון ואין ארוחת בוקר בלי מיץ סחוט.

מה שעושה את ההבדל בין קוקטייל לקוקטייל הוא איכות המיצים המהולים באלכוהול. חלקם של  המיצים שאנו משווקים הם 100% מיץ, 70% או פחות. אבל האיכות גבוהה מאוד והמיצים מיוצרים מפירות טריים ובריאים.

חשוב מאוד לדעת ממי להזמין מיצים סחוטים וטבעיים שכן, לכל אחד המקורות שלו. קו חלוקת מיצים שלנו כולל את המיצים האיכותיים והמומלצים ביותר, אהובים על הלקוחות שלנו ואנו מספקים את המוצרים שלנו בקו חלוקת מיצים קבוע במשך שנים להרבה מאוד לקוחות מרוצים.

 

קו חלוקת מיצים – איזה מיצים יש לנו?

קו חלוקת מיצים שלנו, משווק את המוצרים הבאים:  רכז אשכולית אדומה במשקל של 2 ק”ג, רכז לימונדה 2 ק”ג. 100% לימון סחוט. משקה אשכוליות. רכז תמר הינדי, רכז תפוזים. ויש גם גרניטה תות שדה וסירופ שוקולד.

בעידן הזה אין כמעט מישהו שלא שותה איזה כוס מיץ סחוט ביום. הבילוי המועדף על הצעירים היום הוא ביקור בברים ושם גם גברים וגם נשים נהנים מקוקטיילים מיוחדים במינם. הם טעימים הרבה יותר כאשר הם נמהלים במרכיבי המיצים הטהורים והטעימים שלנו.

מיצים מאז ומעולם הם מוצר מועדף על רוב האנשים בעולם, משום שהם מעניקים לנו את כל הטוב שבטבע. גם אם במשקה שאנו שותים יש רק אחוז כלשהו של מיץ, כבר הרווחנו.

מיצים זה בריא וטבעי

מיצים מפירות במיוחד בעידן התעשייתי הזה, הם הדבר הכי בריא שיש לצרוך ובאופן יום יומי. מיצים טריים סחוטים, מכילים חומצות אמינו, מינרלים, אנזימים וגם ויטמינים ומומלץ לצרוך מהם כמה שיותר ואף באופן יום יומי.

ככל שאנו נחשפים למקורות של קרינה או זיהום אוויר בחיים המודרניים, כך חשוב לפצות את הגוף שלנו במשקה ובמזון בריאים. כמות הוויטמינים והערכים הטובים שיש במצים, היא התוסף שהגוף שלנו זקוק לו בעתות אלה של חשיפה לזיהום ולרעלים.

עיכול מיצים הוא קל מאוד והספיגה שלו היא מהירה. הגוף שלנו לא מתאמץ להוציא אנרגיה על העיכול ולכן את האנרגיה אנו משאירים לעצמנו.

קו חלוקת מיצים שלנו משווק לכל מקום בארץ.

מיצים למסעדות- בריא וטעים 

בשנים האחרונות עלתה קרנן של המיצים האיכותיים, העשויים מפירות טבעיים ואיכותיים.  המיצים האלו עשויים מפירות טריים, הנקטפים בשיא הבשלות שלהם, ונסחטים על ידי מכונה איכותית, השומרת על איכות המיץ .

עם העלייה בטרנדים הבריאותיים, אנשים מבקשים לשתות יותר ויותר מיצים טבעיים ואיכותיים, ללא תוספות, ולכן מסעדות רבות החלו לתת ללקוחות שלהן מיצים טריים ואיכותיים, כמו כן המסעדות מייצרות קקוטליים איכותיים ממיצים טבעיים, לעיתים בשילובי טעמים מרהיבים הן בצבע והן בטעם. 

ההבדל היחיד בין הטעמים של הקוקטיילים הוא באיכות המיץ. קיימים מיצים העשויים מ100% של פרי וחלקם מ70% של פרי, אבל כולם מיוצרים מפירות טעימים ואיכותיים. אצלנו קימיים גם פירות קפואים אך הינם בעיקר לשימוש לשייקים

במאמר זה נברר פרטים על מיצים טבעיים, כמו סוגי מיצים טבעיים למסעדות, ויתרונות מיצים טבעיים. 

מה הם מיצים טבעיים? 

מיצים טבעים אלו מיצים, העשויים ממגוון רחב של פירות טריים ואיכותיים, וכן מדובר גם על מיצים למסעדות מפירות, שאינם נמצאים בעונה. דבר זה נותן למסעדות לשלב אותם כמיצים איכותיים ומיוחדים בעונת הקיץ, אז ניתן לשלב את המיצים כקוקטלים או להגיש אותם כמשקה מרענן ואיכותי לסועדים.

איזה סוגי מיצים קיימים:

  • רכז אשכולית אדומה במשקל 2 קילוגרם נרכז מיץ לימונדה 2 ק”ג
  • 100% לימון סחוט 
  • משקה אשכוליות 
  • רכז תמר הינדי 
  • רכז תפוזים 
  • גרטינה תות שדה וסירופ שוקולד 

מיצים אלו עשויים מפירות איכותיים וטריים, הגורמים להרגשה בריאה, מעבר לכך מסעדות אלו יכולות להשתמש ברכזים הללו להכנת קינוחים טריים וטעימים או סתם להגיש לאורחים לשתייה. 

מה הם היתרונות של מיצים טבעיים? 

  • טריים– מיצים אלו נסחטים במכונות משוכללות, השומרות היטב על הוויטמינים והמינרליים, וכך יכולים לבקש מהמסעדות לשתות את מיצים הללו.
  • בריאים– המיצים עשויים מפירות טריים, שנסחטו ברגע זה שיש בהם חומצות אמנו, ויטמינים, מינרליים, אנזימים. 

מומחי בריאות ממליצים לשתות את המיצים, על מנת לקבל את כל היתרונות הבריאותיים מהם. 

  • המיצים עוזרים בחשיפה לזיהום ורעלים– בעידן המודרני, שבו ישנה חשיפה של מזון מעובד וחשיפה לרעלים שונים, שתיית מיצים טבעים ואיכותיים בעלי רכיבי בריאות עוזרים לגוף להתמודד.
  • עיכול קל– המיצים אינם כבדים לגוף וניתן לעכל אותם במהירות, ולכן מתאמים גם לילדים קטנים, ולבני הגיל השלישי צריכים לשתות משקה קל בריא ומזין. 

מסיבה זו מסעדות רבות מציעות מיצים לשיפור הבריאות, כמו כן הם יכולים להשתמש במיצים במנות וקינוחים שונים. 

משקה טעים – כאן לרשותכם

קו חלוקת מיצים - אננס ומשקה
עוד בנושא
צרו איתנו קשר
דילוג לתוכן