פירות קפואים – הטרנד הכי חם בעולם המשקאות

פירות קפואים – הטרנד הכי חם בעולם המשקאות 

אנחנו הישראלים הפכנו להרבה יותר בריאים. פחות מעשנים יותר צועדים ומתעמלים. גם המזון והמשקאות שאותם אנו צורכים הפך לבריא יותר בשנים האחרונות פחות במבה וביסלי יותר, פיצוחים טריים שייקים בריאים מירקות טריים, מפירות קפואים וטריים. הטרנד הירוק כבר כאן אספנו לכם כמה נקודות למחשבה מדוע אתם חייבים להציע שייקים מפירות קפואים ללקוחות העסק שלכם. 

הטרנד הירוק – שייקים מפירות קפואים. 

לנו במשקה טעים קל מאוד לזהות טרנדים חולפים ומגמה שאינה חולפת. יש לנו מגוון רחב של לקוחות לבדוק איתם האם מדובר באופנה חולפת או משינוי מגמה. השייקים מפירות קפואים החלו כטרנד נחמד אבל הפכו למשהו סופר ישראלי. ישראלים מאוד אוהבים סמודים מפנקים ובריאים. זה החל מחנויות מיועדות, דוכני שייקים שהציעו ללקוחות שלהם שייקים ירוקים בשילוב עם פירות. וכיום אנו מספקים פירות קפואים למגוון רחב של בתי עסק- פיצוציות וקיוסקים אשר מציעים שייקים. גם לבתי מלון אשר מבינים כי שייקים זה מה שישראלים  אוהבים. 

סופר פוד – מה הכי מבוקש 

אז מה הפירות קפואים שישראלים הכי אוהבים. כמו בכל העולם גם הישראלים מחפשים סופר פוד,  גרגרים או פירות מיוחדים אשר בעלי תכונות מיוחדות שהופכים אותם לסופר בריאים. הסופר פוד הכי ישראלי והכי מבוקש הוא תמר. תמר הוא ממתיק טבעי בשייקים ירוקים הטעם שלו מתוק ובדרך כלל משתלב עם טעמים עזים. שהישראלים רוצים להרגיש בטיול ביער השחור הם אוהבים להוסיף פירות יער מפנקים לשייק. באקלים הישראלי מאוד קשה לגדל פירות יער והפירות קפואים הם פתרון מושלם ליהנות מפטל שחור ואוכמניות. שהישראלים רוצים להרגיש בתיאלנד הם בדרך מבקשים שייק על בסיס אננס. אננס עוזר לשריפת שומנים בגוף. גם טעים וגם בריא. 

מי אנחנו – משקה טעים

במשקה טעים אנחנו משווקים, מוכרים ומשכירים מכונות מיץ מכל הסוגים כולל כל המוצרים הנילווים אליהם כמו אבקות, תרכיזים , מיצי פירות טבעיים ופירות קפואים. ניתן לרכוש גם חלקי חילוף למכונות מיץ וברד. יש לנו מגוון רחב של לקוחות החל מבעלי עסקים קטנים ועד למלונות ענקיים. 

עוד בנושא
צרו איתנו קשר
דילוג לתוכן