ספק אייס קפה

ספק אייס קפה- משקה טעים

אייס קפה הפך להיות אחד המשקאות הכי טעימים ומבוקשים בארץ והדבר הכי מיוחד הוא, שבתחילה הוא נצרך רק בקיץ כדי להתרענן. היום שותים אותו בישראל גם בחורף, ממש כמו שגם גלידה נצרכת בחורף. פשוט אי אפשר לוותר על המשקה הטעים הזה.

ספק אייס קפה המשווק אבקת אייס קפה לבתי הקפה, מסעדות, בתי מלון ועוד אומר, כי יש הבדל בין אבקות האייס קפה הן מבחינת פולי הקפה מהם מבושל הקפה והן מבחינת מינון הסוכר הנמהל באבקה.

מתוך הניסיון שלו בשיווק האבקה של משקה טעים, היא האבקה הכי מועדפת היום בארץ. היא מבוקשת מאוד. טעמה עדין ומיוחד ובתוספת של קוביות הקרח, מדובר על משקה כמעט “חלומי” בעיקר ביום חם מאוד של קיץ ישראלי.

אייס קפה – תמצאו אותו בכל מקום

אחרי הקפה של הבוקר, ברשימת המשקאות הכי אהובים על הישראלים מככב האייס קפה, ספק אייס קפה בסיטונאות מוביל בארץ עד לשינוי הגדול שהתרחש במעבר של רוב הישראלים ממשקאות קרים לאייס קפה, כמשקה המועדף בקיץ והאמת היא שגם בחורף. כמעט ואין בית קפה שלא מחזיק מכונת אייס קפה.

היום אייס קפה הוא טרנד שמחדש את עצמו כל הזמן ויש המון סוגים ממנו וכולם אהובים. יש המון משקאות אייס שמייצגים מגמות ואופנה, כן לשתות אייס קפה זה מאוד אופנתי וגם מאוד טעים.

שמו השני הוא “גרניטה” ומקורו מסיציליה, שם הוא נעשה עם פולי קפה ויין או מיצי פירות המהולים בסירופ סוכר. בגרסה הישראלית הוא מאוד ים תיכוני וכולל תמצית של קפה אספרסו חזק , חלב וקרח כתוש. חשוב לומר גם כי משקה אייס קפה הוא דל קלוריות, למי שאוהב את הטעם אבל גם אוהב לצרוך ממנו הרבה.

אייס קפה בטעמים: וניל, וניל עוגיות, פסיפלורה, קינדר ועוד

ספק אייס קפה משווק סוגים שונים של אבקות אייס קפה בטעמים מובחרים ואהובים על הקהל הישראלי. הדרך המקובלת להכין את המשקה היא באמצעות מכונה מקצועית של אייס קפה שנמצאת ביום בכל מסעדה, דוכן משקאות ובית קפה.

אייס וניל הוא אחד המשקאות הכי אהובים בארץ. ויש גם אייס קפה וניל עוגיות שהופך את המשקה ללגימה חלומית של וניל בתוספת שברי עוגיות שאין טעם יותר אהוב ממנה. ויש גם אייס פסיפלורה שהפך לאחד האייסים הכי מבוקשים בשנים האחרונות, יותר חמוץ, משכר וטרופי מזה אין.

פסיפלורה הוא “פרי תשוקה” חמצמץ שהולך עם בריאות, חושניות ואי טרופי. הוא מכיל הרבה סיבים וגם ויטמינים ולכן אייס פסיפלורה הוא בעצם משקה בריא מאוד.

בחזרה לדף הבית – משקה טעים

ספק אייס קפה - משקאות קפה מגוונים
עוד בנושא
צרו איתנו קשר
דילוג לתוכן