מכונת סחלב – המשקה שיחמם לכם את החורף

מכונת סחלב משמשת להכנת משקה הסחלב ושומרת על החום והטריות שלו במשך כל היום.

מכונת הסחלב של ‘משקה טעים’ הינה מכונה יפהפייה בעלת גוף בצבע שחור מט ומיכל שקוף בנפח 5 ליטר. המכונה אינה גדולה וניתן להציב אותה על בר או דלפק. הגוף הפנימי של המכשיר ובתוכו מנוע החימום והעירבוב עשוי פלדת אל – חלד איכותית השומרת על צבעה המבהיק למשך שנים ארוכות. פיית המזיגה האיכותית מאפשרת מזיגה ללא הגבלה כך שניתן למלא כוסות וקנקנים בכל הגדלים.

מכונת הסחלב אחראית על כל שלבי הכנת משקה הסחלב והגשתו: היא מחממת את המשקה, מערבבת אותו היטב, ושומרת על ערבוב וחימום לאורך כל היום. ערבוב זה מונע היווצרות קרום על גבי המשקה מלמעלה. כך, ניתן לספק ללקוחות משקה סחלב טרי וחמים, מיד כשהם מבקשים.

מהו משקה סחלב 

משקה סחלב עשוי במקור מפקעת צמח הסחלב, אולם בימינו רוב משקאות הסחלב שתמצאו יהיו מבוססים על קורנפלור, המעניק למשקה את הסמיכות שלו. את משקה הסחלב מחממים באמצעות מכונת סחלב ועל המשקה המתוק בוזקים תוספות כמו קינמון ופיסטוק. ניתן למצוא את משקה הסחלב בכל מקום: דוכני מזון ומשקה, בתי קפה ומסעדות. המשקה המתוק והסמיך פופולרי מאוד הן בקרב ילדים והן בקרב מבוגרים.

יתרונות מכונת סחלב:

 

  • מנגנון משוכלל

 

מנגנון הערבוב המיוחד של מכונת הסחלב בעל תפקוד דואלי: הוא מונע היווצרות קרום על גבי הנוזל, ושומר על הנוזל הסמוך לגופי החימום מפני חריכה.

 

  • חיסכון בזמן ובכח אדם

 

מכונת הסחלב מאפשרת להכין כ- 5 ליטרים של משקה מוכן מראש ושומרת על הטריות שלו לאורך כל היום. כך, אין צורך לבזבז זמן וכח אדם מיותר על הכנת משקה הסחלב.

 

  • ניקוי ותחזוקה קלים

 

תחזוקת מכונת הסחלב פשוטה וקלה. מכונת הסחלב שומרת על הפרדה מלאה בין החלקים החשמליים לבין החלקים שמחזיקים את נוזל הסחלב, כך אפשר לנקות את המיכל ללא חשש.

 

  • הורדת מחירים

 

הכנת משקה בכמות גדולה זולה יותר מאשר הכנה של כוסות שתיה רבים. דבר זה מאפשר לכם להוריד מחירים ללקוחות שלכם וכך להפוך את עצמכם לרלוונטיים ומושכים יותר ללקוחותיכם.

שימושים נוספים למכונת סחלב

מכונת סחלב לא חייבת לשמש עבור משקה הסחלב בלבד. מקומות רבים מציבים מכונת סחלב על הדלפק וממלאים אותה במשקאות שונים כגון שוקלטה או סנגריה חמה. משקאות הנשמרים במכונות סחלב נשמרים בטמפרטורה קבועה לאורך זמן, וניתן למזוג אותם בקלות ובמהירות הודות לפייה האיכותית של המכונה.

משקה טעים - פירות מכונת סחלב חם
עוד בנושא
צרו איתנו קשר
דילוג לתוכן