מזון להכנת שייקים להקפאה – כאן תוכלו למצוא אותו

במאמר זה נתמקד בחנויות ובמוקדי שיווק בהם ניתן למצוא מזון להכנת מיצים סחוטים ושייקים. זה לא סוד שמזון מסוג כזה חייב להיות אורגני. מדוע? משום שיש סיבה למה תפוח של סופר זה לא תפוח של חקלאי ובננה של סופר היא לא בננה שנקטפת במישרין משקית גידול כחולה ביער טרופי. בעוד הראשונים מכילים חומרי שימור וריסוס, השניים מגיעים לידיים שלכם טבעיים. החיסרון הפרי הטבעי הוא שלא ניתן לשמר אותו. אם הוא מגיע אליכם לידיים אתם חייבים לאכול אותו כאן ועכשיו על מנת שלא יתקלקל. בשביל שתוכלו להכין שייק בעוד חודשיים ולא בהכרח עכשיו, יש להסדיר את הפירות בהקפאה וכמובן להכניס למקפיא אם רכשתם אותם אורגניים לא פירות קפואים.

קנייה ישירה מהחקלאי

כמובן שפריטי מזון אורגניים לשייקים שנמכרים מהחקלאי הם הטובים ביותר. הם מגיעים ישירות מהעצים ומהשיחים שלו ונשמרים בקפידה כשהם קפואים. אחרי הכל, נסיעה מדרום או מצפון הארץ לערי המרכז עורכת זמן וזה עשוי לפגוע בפרי גם כשהוא בצידנית. הובלה ומכירה בהקפאה היא האל”ף בי”ת של כל מוצר להכנת שייקים. כשאתם קונים מהחקלאי, במצב כזה מגיעה חבילת הפירות שלכם, ועל כן ניתן לשמר אותה במקפיא שלכם לאורך זמן.

קנייה בחנות שעובדת עם חקלאים

כפרייה של עיר או מושב, חנות פרטית שמייבאת מהחקלאים ישירות ללא תיווך וכד’ הם מקומות מצוינים להסדרת פירות אורגניים לשייקים. פריטי מזון אלו מגיעים לרוב קפואים אף על פי שזה לא גורף. אם רכשתם פרי שהוכרז כאורגני אבל הוא לא קפוא או שלכם אין דרך להקפיא אותו בנסיעה הביתה, יש להכניס אותו למקפיא מיד, עם הגעתכם לדירה, על מנת להבטיח את שימורו לטווח ארוך.

קנייה במחלקת גרין של רשת שיווק

מחלקת גרין היא המחלקה האורגנית בתוך סופרמרקט של רשת שיווק. לא בכל יום יש פירות אורגניים במחלקות אלו אבל אם הם ישנם, הסופרמרקט צפוי יהיה לצאת בשלטי חוצות וקמפיין ענק מתוזמר היטב ייראה בכל שלטי החברה באינטרנט ומחוצה לו. ניתן להגיע ליום המכירות המרוכז עליו החברה הכריזה אבל קחו בחשבון שהיא כנראה לא תמכור לכם את זה קפוא. ברוב המקרים אנשיה מזמינים את החקלאי או נציג מטעמו שיאשרו שהפירות הגיעו עכשיו כדי שלא תתאכזבו שאתם קונים מוצר לא טרי. אם קניתם את מזון השייקים שלכם משם, יש להקפיא אותו עם הגעתכם הביתה, או להכין את השייק באופן מידי.

רשת משקה טעים מספקת פירות להכנת שייקים.

 

מזון להכנת שייקים
עוד בנושא
צרו איתנו קשר
דילוג לתוכן