כך תבחרו מזון ייעודי לשייקים

יש מזון מהסופרמרקט ויש מזון שמכינים איתו מיצים סחוטים. ההפרדה לא נעשית בשל העדפת פירמת מזון מסוימת, אלא מכורח השוני בין המרכול לבין מקום מכירת מזון טבעי. מזון במתכונתו הטבעית, ישירות מן העץ ללא התערבות מלאכותית, הוא מוצר מאד בעייתי לשימור. פירות, שקדים וגידולים אחרים הם מוצרים שנרקבים והרבה יותר מהר ממה שאתם חושבים. לכן, לפני שהם מגיעים לסופרמרקט, מרססים אותם על מנת לאפשר מכירה גם כאשר תאריך התפוגה הטבעי צפוי לפוג. במילים אחרות, הריסוס נועד להאריך את אורך חיי המוצר. הבעיה היא שמדובר בחומר ממשי, ולא באיזשהו גורם חסר השפעה: כאשר אתם סוחטים את הפרי הזה בשייקר, אתם מכניסים לשייק שלכם חומר ריסוס. השייק יכול להיות הרבה יותר טעים אם משתמשים אך ורק בגידולים אורגניים טבעיים.

הכל מתחיל במציאת מסגרת מכירה למזון אורגני

רק מסגרת מכירה בה מוכרים מזון אורגני תאפשר לכם לבחור את המוצרים שלכם ללא חשש מנוכחות חומר ריסוס. אתם תזכו לקנות פירות ישירות מן העץ, ובכך לפטור את עצמכם מחומרי ריסוס אחת ולתמיד. למסגרת מכירה שכזו, פרט לאחזקת מוצרים טבעיים מהחקלאים, ישנן כמה אמות מידה מקצועיות נוספות שיובאו לפניכם.

המכירה צריכה להיעשות במצב קיפאון

רק פירות קפואים יאפשרו לכם שימוש ארוך טווח ויבטיחו כי כבר בהובלה שלהם הביתה אחרי שתיפרדו מהקופאי/ת הם יישמרו. את חבילת הפירות הקפואים יש לאחסן בפריזר עד אשר תבקשו להפשיר אותם לקראת הכנת השייקים המתבקשים. ודאו כי החנות שמספקת לכם מזון להכנת שייקים מוכרת לכם אותו כשהוא קפוא, עם יכולת שימור טובה של הקרח.

ניתן לבחור את המזון מהחקלאי, מכפריות או ממחלקות אורגניות בסופרמרקטים ובמרכולים

את המזון ניתן לבחור בכל סביבה שיש בה מכירת מוצרים טבעיים. כמובן שהמקום המושלם בשבילכם הוא ישירות מהחווה של החקלאי. במצב כזה אתם רוכשים מזון שייקים טבעי ומקורי ללא פערי יבוא ותיווך, ועל כן ללא חומרים משמרים. על כן, אתם זוכים לקבל גם הדרכה לגבי שימור המוצרים לטווח ארוך, הטמפרטורה שיש להקפיא את הפירות בפריזר שלכם, וכד’. לחילופין, ניתן לגשת לכפריה הקרובה למקום מגוריכם ולרכוש מזון חקלאים מיובא. גם בסופרמרקט המסחרי ניתן לעתים למצוא פירות אורגניים במחלקה האורגנית. בימי מכירות מיוחדים ייתכן כי יכריזו על מכירת הפירות שאתם מחפשים. היתרון המשמעותי ביותר שם הוא שישנו סיכוי למצוא עסקאות במחירים נמוכים יותר ביחס לאלטרנטיבות. 

אם אתם מעונינים בתרכיזים לברד או פירות קפואים צרו קשר עוד היום עם משקה טעים.

כך תבחרו מזון ייעודי לשייקים
עוד בנושא
צרו איתנו קשר
דילוג לתוכן