כך מומלץ להסדיר רכישת מזון להכנת שייקים

מזון איכותי להכנת שייקים מומלץ לרכוש בדרך ייחודית ולא לחפש אותו במחלקות רגילות של פירות וירקות בסופר. במחלקות אלו, אתם רוכשים פריטי מזון מרוססים, שבאכילה בודדת אין לכך השפעה אבל כשמכינים שייק מרוכז עם הרבה פירות ומיצים סחוטים בו זמנית – התוצאה תורגש וממש לא לטובה. כיצד, אם כן, יש להסדיר מזון להכנת שייקים? במאמר שלפניכם תוכלו לקבל את כל המידע על הכנת מזון איכות לשייקים שלכם.

פנו למסגרת מכירה בה רוכשים פירות אורגניים

פנייה למקום מכירה שכזה פוטרת אתכם ממגע עם פירות מרוססים. משום כך, אתם מכניסים לשייקר פירות שנקטפו מהעץ ללא כל התערבות אנושית. מדוע המרכולים לא מוכרים בדרך זו את הפירות? משום שקשה מאד לקרר אותם, לתחזק אותם ולשמר אותם לטווח ארוך כשהם ללא חומרי שימור. חומרי השימור מאפשרים למכור אותם גם אחר זמן מדף ארוך, אבל לשייק שלכם זה לא מוצר טוב בכלל.

ודאו כי מדובר במסגרת מכירה של פירות קפואים

בסיום הפרק הקודם הבהרנו כמה קשה היא תחזוקתו של הפרי האורגני במרכול, ולכן אצלכם בבית הקושי יגבר שבעתיים. על מנת להקטין אותו ולהבטיח שהפקרי יהיה זמין לטווח יחסית ארוך וישרוד את הנסיעה הביתה, עליכם לוודא שמוכרים לכם חבילות קפואות. רק פריטי מזון שייקים קפואים יאפשרו לכם להגיע למצב של הכנת שייק כשהם טריים וניתנים לאכילה ולשתייה. כמובן שאת המארז יש להכניס לפריזר איך שמגיעים הביתה אם לא מעוניינים להכין שייק כאן ועכשיו.

אפשרויות לרכישת פירות קפואים אורגניים במקומות מכירה שונים

ניתן לרכוש פירות קפואים אורגניים לשייקים מחקלאים ישירות, מימי מכירה מרוכזים של חקלאים במושבים עירוניים המתרחשים מעת לעת, בכפריות העומדות בקשרי מסחר עם חקלאים אזוריים ומנגישים את מוצרי החקלאות למכירה בקופות, ואפילו במרכולים ובסופרמרקטים אם יש שם מחלקה אורגנים המארגנת מעת לעת ימי מכירה מרוכזים של תוצאת חקלאית.

עם פירות אורגניים השייק טעים ביותר – כמו בשייקיות מקצועיות

אם אתם שואפים להגיע לרמה של השייקיות המקצועיות, זה לא תלוי רק בידיים שלכם כשאתם מערבלים את המוצר בשייקר אלא גם בחומרי הגלם עמם תעבדו. לכן, תמיד מומלץ להעדיף אורגניים על מרוססים. כשהפירות שלכם אורגניים, הטעם של השייק שלכם יהיה שונים לחלוטין מטעמו של שייק ביתי בו הורגלתם בעבר, על בסיס פירות משומרים ומרוססים. עם פירות אורגניים, הטעם יהיה כמו של מיץ פירות טבעי לכל דבר ועניין.

למידע נוסף פנו עוד היום למשקה טעים!

כך מומלץ להסדיר רכישת מזון להכנת שייקים
עוד בנושא
צרו איתנו קשר
דילוג לתוכן