טיפים לרכישת מזון להכנת שייקים מתוקים וטעימים

אחד היתרונות הבולטים של מזון הכנת שייקים על פני פריטי מזון רגילים שקונים במרכולים הוא שהראשון – טעמו משובח בהרבה. נשאלת השאלה, מדוע לא לקנות מזון שייקים כל השנה ובכל קנייה? התשובה מורכבת, אבל בגדול ניתן לומר כי מזון שייקים יקר יותר ממזון רגיל, הוא לא מכיל חומרים משמרים ולכן מאד קשה לשמור אותו בעצמנו בקירור לזמן ארוך. בנוסף לכל אלו, הוא גם פשוט לא תמיד זמין ובמאמר זה אנחנו בדיוק מלמדים אתכם כיצד להנגיש אותו על פי העדפתכם. במקבץ טיפים זה תוכלו ללמוד הכל על הסדרת מזון שייקים איכותי בתסופת מיצים סחוטים.

מהם הטיפים לרכישת מזון להכנת שייקים?

טיפ מס’ 1 – פנו לחקלאי-מוכר הממוקם באזור מגוריכם

אם יש לכם חקלאי שאתם מכירים על בסיס אישי והוא עובד קרוב למקום המגורים שלכם, ניתן לרכוש ממנו ישירות פירות אורגניים שהוא גידל וקטף בכך, אתם נמנעים מחומרי ריסוס וזוכים להביא את הפרי לידיים שלכם ישירות מן הטבע. כמובן שפרי כזה, המבוסס רק על העסיס ועל סוכר הפירות שלו, הוא חומר הגלם המשובח ביותר להכין שייקים באמצעותו, בשל כך שאתם לא מכניסים לשייקר שלכם שום דבר מלאכותי.

טיפ מס’ 2 – פנו לכפריות באזור מגוריכם

כפריות באזור המגורים הן תמיד פתרונות מעולים לרכישת מזון לשייקים. מדוע? משום שבשונה מסופר רגיל הן עובדות עם חקלאים ומגדלי פירות בחממות. חלק ניכר מהכפריות ממוקם ליד חממות חקלאיות מה שמאפשר גם מכירה לא ביוקר, בעקבות חוסר הצורך ביבוא, שינוע והובלה, תהליכים שתורמים לייקור המוצרים שאנו רוכשים בסופרמרקט בדרך כלל. בכפריות אתם גם מסדירים מזון חקלאי איכותי, גם לא ביוקר וגם בסמוך לאזורכם,\ מה שמאפשר מינימום התעסקות עם הובלה באוטו והכנסה מידית לפריזר אילך שמגיעים הביתה.

טיפ מס’ 3 – פנו למחלקות מוצרים טבעיים ואורגניים בסופרמרקטים

אם אתם מעונינים לקנות פירות קופאים פנו אלינו עוד היום משקה טעים ישמח לספק לכם. הסופרמרקטים מקצים שטח מכירה למוצרים אורגניים במחלקות ייעודיות. לעתים, הן יכריזו עלם מבצעי מכירה של פירות אורגניים ישירות מחקלאים. זה לא קורה בכל יום, אבל בהחלט ייתכנו ימי מכירה מרוכזים. בדרך זו אתם יכולים להסתמך על הסופר בו אתם מורגלים לקנות, תוך ידיעה שאתם לא עומדים לרכוש פירות מרוססים אלא אך ורק מוצרים טבעיים לשייקים. המחירים עשויים להיות יקרים יותר מאשר רכישה בכפריות או אצל חקלאים בשל הצורך בהובלה, שינוע ויצירת רווח יזמי לחברת הסופר או רשת השיווק בה אתם רוכשים. יחד עם זאת, בשל כך שמדובר במחלקה האורגנית, הפרי שאתם קונים יהיה טבעי וחף מחומרי שימור כמו בשתי האלטרנטיבות שלעיל.

 

סירופ לברד – המשקה הטעים והקר של הקיץ
עוד בנושא
צרו איתנו קשר
דילוג לתוכן