השקעה נמוכה הכנסה בטוחה – השכרת מכונות ברד

 

בעל עסק רוצה להגביר את הכניסות לחנות שלך ולעלות את הכנסות. יש לנו דרך קלה להעלאת כמות הרוכשים בחנות שלך – השכרת מכונות ברד. לא משנה אם מכונת הברד עומדת בכניסה למכולת או פיצוציה אף ילד לא יכול לעמוד בפניה. כוס ברד לא יקרה ואין גם רווח גבוה אבל כוס הברד מבטיחה תכונה ותזוזה אצלך בעסק. 

מה כרוך בהשכרת מכונות ברד 

אנחנו במשקה בריא מבצעים השכרת מכונות מיץ והשכרת מכונות ברד חודשית. אנו מאמינים כי קשה לבעלי העסקים להתחייב לתשלום הגבוה הכרוך בקניית מכונת מיץ או מכונת ברד ובעלויות התחזוק של מכונות אלו. אנו דואגים להכל. איך מתפעלים מכונות ברד? בדיוק כמו שמכינים מיץ. יש לשים כמות מסויימת של תרכיז( ניתן לרכוש מאיתנו את תרכיזים בטעמים שונים) מוסיפים מים ומפעילים את המכונה. מה הכי חשוב? למקם את המכונה במקום הנכון.

מיקום מיקום מיקום גם השכרת מכונות ברד

זה כל עניין של מיקום. השכרת מכונות ברד לא מבטיחה רווח גבוה אבל מיקום מכונת ברד במיקום אסטרטגי יכולה להבטיח לכם תנועה בבית העסק. היכן אנו ממליצים למקם את המכונה? מחוץ לבית העסק וכמה שיותר רחוק מהקופה. בדרך לקופה אמא ואבא יזכרו שחסר בבית עוד כמה דברים והילד או אחותו יזכרו שהם ממש חייבים עוד משהו. רוצים עוד אטרקציה צמוד למכונת הברד העמידו מכונת אייס קפה ואמא בטוח לא תעמוד בפיתוי. 

לא רק לעסקים – בהשכרת מכונות ברד לאירועים 

חוגגים אירוע עם ילדים אין כמו בהשכרת מכונות ברד לשדרוג כל חגיגה. בעלות נמוכה אתם מבטיחים לכם אטרקציה סופר מגניבה.

מי אנחנו – משקה טעים 

במשקה טעים אנחנו משווקים, מוכרים ומשכירים מכונות מיץ מכל הסוגים השכרת מכונות ברד, מכונות שתיה ועוד.. אנו גם משווקים את כל המוצרים הנילווים למכונות אלו כמו אבקות, תרכיזים, מיצי פירות טבעיים ופירות קפואים. ניתן לרכוש גם חלקי חילוף למכונות מיץ וברד. יש לנו מגוון רחב של לקוחות החל מבעלי עסקים קטנים ועד למלונות ענקיים. 

משקה טעים - מכונת ברד
עוד בנושא
צרו איתנו קשר
דילוג לתוכן