השכרת מכונות ברד – מה חשוב לדעת

בעלי עסקים רבים מתלבטים בין השכרת מכונות ברד לבין קניית מכונה. מכונת הברד היא מסובכת ודורשת תיקונים מדי פעם, ועסקים רבים מעדיפים להוריד מעצמם את הלחץ והאחריות ע”י השכרה. כך, במקרה תקלה, המשכיר מתקן להם את המכונה או מחליף אותה.

השכרה חודשית

אנחנו במשקה בריא מציעים לבעלי עסקים מכונות ברד להשכרה חודשית. השכרת מכונות ברד מאפשרת לעסקים להתאים את עצמם לביקוש, ולא להתחייב לתשלום המחיר הגבוה הכרוך בקניית מכונת ברד. בעלי עסקים  שמחים להשכיר ממנו את המכונה כיוון שהם יודעים שלא משנה מה קורה עם המכונה – יש להם גב אצלנו.

השכרת מכונות ברד ל-24 שעות

אנשי עסקים חכמים וממולחים שלא מפספסים הזדמנות עסקית טובה יודעים לנצל אירועים המוניים כמו מסיבות חגיגת העצמאות או פסטיבלים סמוכים לביתם בשביל לעשות קצת כסף. מכירת ברד זו דרך מעולה להרוויח לא מעט כסף וגם למשוך אנשים להגיע אל הדוכן שלכם. היתרון העיקרי בהשכרת מכונת ברד זה המאמץ הנמוך הדרוש לצורך תפעולה. בניגוד לתפעול מכונת סוכר או מכונת פופקורן הדורשות אדם שיהיה אחראי רק על המכונות האלה, מכירת ברד היא פשוטה ומאפשרת לכם למכור דברים אחרים בדוכן שלכם תוך כדי.

השכרת מכונות ברד זו דרך נהדרת לשדרג אירוע או כינוס משפחתי או חברתי. עלות ההשכרה וקניית התמצית אינה גבוהה, והמכונה דורשת מעט מאוד התעסקות וידע טכני. בשל כך, אנשים המשכירים מכונת ברד לאירוע לא חייבים לשכור אדם שיעבוד ויתפעל את המכונה אלא יכולים להשאיר אותה דלוקה ולאפשר לאורחים לכבד את עצמם בכוס ברד קפואה ומפנקת. זוהי דרך מעולה להפוך את האירוע הרגיל שלכם לאירוע שכולם יזכרו לשנים ארוכות.

איך מפעילים את מכונות הברד?

קל מאוד לתפעל את מכונות הברד. קודם כל מכניסים את הסירופ המועדף עליכם לגוף המכונה ומדללים אותו במים על פי ההוראות על גב האריזה.  

לאחר הכנסת הנוזלים וסגירת המכסה, ניתן להדליק את המכונה. כאשר המכונה דלוקה, המנוע שלה עושה שני דברים בו זמנית: הוא מתחיל להוריד את הטמפרטורה של נוזל הברד, ולערבב את נוזל הברד באמצעות ידית ערבוב מיוחדת. פונקציית הקירור גורמת לנוזל להתגבש לקרח לאט לאט, ותנועת הסיבוב של הידיות מונעת התגבשות יתר ושומרת על המרקם דמוי הנוזל של הברד.

אם השכרת מכונות הברד נעשתה לצורך אירוע בחוץ ואין חיבור חשמל רגיל, נא וודאו שהגנרטור שיש לכם חזק מספיק כדי להפעיל את המכונה.

פירות קפואים לשייק
עוד בנושא
צרו איתנו קשר
דילוג לתוכן