אייס קפה בסיטונאות

אייס קפה בסיטונאות – המרענן הרשמי של הקיץ

אין ספק כי אייס קפה הפך לאחד המשקאות הכי אהובים ופופולריים בכל מדינות העולם, ואין כמעט מדינה שאין לה את האייס קפה שלה.

בארץ הוא משווק בטעמים חלומיים והפך ל”מרענן הקיצי הרשמי” המועדף על פני כל משקה קר אחר. אין כמו קפה טוב ואיכותי שנעשה מבישול של פולי קפה מובחרים עם מתיקות מדודה וקוביות קרח. זהו החלום המצנן המיוחד של כל קיץ בארץ, ויש שלא מפסיקים לשתות אייס קפה גם בחורף.

 בתי קפה, מסעדות, בתי מלון ודוכני קפה, נוהגים לצרוך אייס קפה בסיטונאות ובטעמים שונים שכן, מאז שהוא חדר כמשקה אהוב, נוספו לו טעמים שונים שקולעים לטעמו של כל אחד.

יש אייס וניל , אייס וניל עוגיות, אייס פסיפלורה, אייס קינדר ועוד.

מה שנעשה כאן זו התפתחות טבעית של משקה אהוב שבמקור נעשה רק מבישול של פולי קפה, ובמשך הזמן קיבל כל מיני גרסאות של טעמים אהובים וגם בריאים כמו למשל פסיפלורה.

 

אייס קפה פסיפלורה – הכוכב של האייסים

אבקות אייס קפה בסיטונאות משווק טעמים רבים של אייסים, אבל אין ספק כי הכוכב החדש וכובש החך הישראלי הוא אייס קפה פסיפלורה. ראשית מדובר על הפרי האהוב שנמהל גם בשייקים רבים ואין טבעי מזה שימהלו אותו גם באייס קפה. התוצאה – יותר מחלומית. טעם של קפה יחד עם החמצמצות המתוקה של הפרי הטרופי החושני. אין טעם של בריאות וערגה לחופים טרופיים יותר מזה. כמובן שאצלנו גם ניתן להשכיר מכונות אייס קפה.

אבל גם מי שמעדיף את האייס קפה בצורה הקלאסית שלו, נהנה מאייס טעים, כאשר כל זה קשור כמובן לסוג פולי הקפה המבושלים מהם עושים את אבקת האייס קפה. הם חייבים להיות מאוד משובחים והם אלה שקובעים את טעמו של האייס קפה. 

אייס קפה בסיטונאות משווק כל השנה במקומות רבים כמו מסעדות ובתי קפה. 

 

אמרתם אייס- אמרתם גרניטה

שמו של האייס קפה שמקורו בעצם בסיציליה הוא “גרניטה”. שם עושים אותו עם פולי קפה בשילוב מיצים של פירות וין וכן סירופ סוכר. בישראל אנחנו יותר קלסיים מסביר ספק של אייס קפה בסיטונאות, הישראלים אוהבים מאוד את הפסיפלורה אבל גם את הטעם של האייס קפה הקלאסי קפה וזהו עם הסוכר ושברי הקרח.

הרכיבים המרכזיים של אייס קפה הם אבקת אייס קפה משובחת, עם חלב וקרח כתוש. יש בארץ עוד גרסאות שונות כמו אייס קפה וניל, וניל עם שברי עוגיות, אייס קפה קינדר וכאמור פסיפלורה. את האייס קפה מכינים במכונה מקצועית שנמצאת היום בכל בית קפה ומסעדה.

חזרה לדף הבית –  משקה טעים

אייס קפה בסיטונאות - אייס קפה מוגש בכוס
עוד בנושא
צרו איתנו קשר
דילוג לתוכן